DOBRÝ PLOT JE ZÁKLAD – máme pro Vás široký sortiment za velmi příznivé ceny!!

NEVÍTE SI RADY S MONTÁŽÍ PLOTŮ? NECHTE SI OD NÁS POSTAVIT KOMPLETNÍ OPLOCENÍ „NA KLÍČ“! CENOVÉ KALKULACE ZDARMA

Montáže realizujeme rychle, kvalitně, v dohodnutých termínech, cenách a s veškerým servisem. POZOR montáže provádíme v regionu Vysočina a Jihomoravský kraj. Vždy je nejlepší konzultovat situaci nejdříve s naším technickým pracovníkem. Samozřejmě, pokud je zákazník ze vzdálenéhoho regionu, není problém si u nás odebrat pouze materiál. Ke každé realizaci oplocení přistupujeme individuálně a zaručujeme bezproblémový průběh celé montáže od zaměření až po předání kompletně hotového plotu. Montáže realizují zkušení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi, za které mluví stovky precizně zhotovených plotů. Samozřejmostí je vyvrtání děr pro sloupky, jejich betonáž, natažení ostnatého drátu, případně osazení podhrabových desek, branek a bran. Pro vrtání děr používáme ruční motorový vrták.

Jako první krok doporučujeme prohlédnout naše stránky a vybrat si oplocení dle Vašeho vkusu, požadavku na cenu či pevnostně bezpečnostní hledisko. V případě již vybraného oplocení, posoudíme jeho vhodnost, poradíme jaký materiál použít a doladíme vše do posledního detailu přesně podle Vašich přání a představ. Na základě Vašich požadavků vypracujeme předběžnou cenovou nabídku, ze které bude patrná cena materiálu a cena montáže. Pokud se Vám bude cenová nabídka na dodávku a montáž oplocení zamlouvat, dohodne se s Vámi náš technik na konkrétním termínu přesného zaměření trasy oplocení, v rámci kterého doladíte poslední detaily a domluvíte termín nástupu realizace. V případě osobní návštěvy na provozovně si prosím sjednejte schůzku předem, technický pracovník nemusí být vždy přítomen!!

Největší odměnou jsou pro nás spokojení zákazníci a jejich kladné reference, které jsou znamením dobře odvedené práce. Řada našich realizovaných zakázek vzešla z doporučení od našich spokojených zákazníků, staňte se jedněmi z nich. V záložce REFERENCE si můžete prohlédnout reálně zhotovené oplocení našich zákazníků.

V případě, že potřebujete pomoci s výpočtem Vašeho oplocení nebo máte zájem o předběžnou cenovou nabídku na realizaci oplocení zašlete nám následující informace: • vybraný druh a povrchovou úpravu oplocení • tvar oplocení s orientačními rozměry jednotlivých stran • celkovou požadovanou výšku oplocení • požadavek na vchodovou branku či bránu • požadavek na podhrabové desky • místo realizace montáže • případně další informace dle uvážení.

Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Cenové nabídky zpracováváme postupně podle data jejich přijetí a v co nejkratších možných termínech, s ohledem na zvýšený objem poptávek v sezónních měsících.

Poptávkový formulář

Na základe dodaných podkladů pro Vás zdarma a nezávazně připravíme cenovou nabídku, kterou zašleme na Vaši e-mailovou adresu, v případě potřeby vás budeme kontaktovat telefonicky.

Kontaktní informace
Poznámky
Soubor nevybrán

Povolené typy souborů jsou: jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx, xls, xlsx.

Parametry