DOBRÝ PLOT JE ZÁKLAD – máme pro Vás široký sortiment za velmi příznivé ceny!!

Není plot jako plot – u nás se o tom přesvědčíte!

Zabýváme se prodejem poplastovaného a pozinkovaného pletiva , lesnického uzlového pletiva a sportovních pletiv. Dále zajišťujeme oploceníplotových dílců, svařovaných sítí , oplocení realizované pomocí betonových sloupků , vzpěr, podhrabových desek apod.

Samozřejmostí je veškeré příslušenství potřebné pro montáž (plotové sloupky, plotové vzpěry, napínací dráty, vázací dráty, ostnaté dráty, žiletkové dráty, napínací strojky, prvky pro kompletaci plotových systémů, držáky, spojovací i kotvící materiál a další příslušenství). Nabízíme produkty pro zastínění, nově jsme zařadili do sortimentu ucelené systémy oplocení v barvě Antracit RAL7016.

Sortiment naší firmy je opravdu široký a pod heslem „Není plot jako plot…“ se snažíme maximálně uspokojit všechny skupiny zákazníků .

Prodej, servis, realizace – vše pod jednou střechou

Naše nabídka také zahrnuje realizaci / montáž kompletních plotových systémů, možnost výroby atypických bran a branek, na zakázku také možnost jiného barevného provedení. Cenové nabídky na materiál nebo montáž jsou jasné, přehledné s přesným vyčíslením položek a s pevně danou konečnou cenou pro zákazníka! .