AKTUÁLNĚ: vzhledem k nadměrnému nárůstu prodejů není z kapacitních důvodů  možné v některých případech expedovat dle uvedených dostupností!! Prodejna pro maloobchod stále uzavřena. Zboží lze objednat přes e-shop s dodáním na místo nebo vyzvednout osobně po tel. domluvě. Děkujeme za pochopení.

Zatravňovací dlažba 600x400 mm
Zatravňovací dlažba 600x400 mm

Zatravňovací dlažba 600x400 mm

Barva
šedá
Rozměr
600x400 mm
Tloušťka Cena s DPH Dostupnost
Tloušťka: Lite 40 mm Cena s DPH: 106,48 Kč Dostupnost: Na dotaz
ks
Tloušťka: 60 mm Cena s DPH: 148,83 Kč Dostupnost: Na dotaz
ks

Montáž oplocení

Oplocení na klíč
Více zde →

Doprava zdarma

Při nákupu nad 15 000 Kč
Více zde →

Individuální přístup k zákazníkovi

Dlouholeté zkušenosti v oboru

Popis

Je vyrobena z TRAPLASTu, který svými vlastnostmi určuje její nesporné přednosti. Těmi jsou zejména tloušťka (pouze 40–60 mm), která minimalizuje před pokládáním nutné zemní práce a nízká hmotnost, která je 4× nižší než u betonu.

Jsme prodejní místo Transformu Lázně Bohdaneč, dostupnost na dotaz!!!

Nízká hmotnost snižuje náklady na dopravu, pracnost i fyzickou zátěž při vlastní pokládce. Dlažba nenavlhá, proto v létě neodebírá zeleni tolik potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě pak nepřemrzá, ani nepraská. Snadná opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení apod.
Dlažba je ideální pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch. Dlažba splňuje odpovídající ČSN a díky své pružnosti je ještě pevnější než dlažba betonová.

  • Dlažba Lite – má tloušťku pouze 4 cm a je určena jen pro zatížení osobními vozidly do 3,5t. 

Při nákupu tohoto produktu bude doprava objednávky sjednána individuálně.